Image

بلاگ

انواع سایت و تفاوت های آن

طراحی وبسایت باید با توجه به نیاز شما باشد. از انواع متنوع طراحی های وبسایت می توان به وبسایت های شخصی فروشگاهی سازمانی شرکتی صنعتی و دانشگاهی نام برد.

ما در فرتاک با توجه به نیاز و البته نظر شما سایت تان را طراحی میکنیم. اما تفاوت این وبسایت ها در چیست؟

برای مثال در وبسایت های فروشگاهی نیاز به سیستم خرید، سبد خرید، دسته بندی محصولات و ... نیاز است در صورتیکه در یک وبسایت شخصی اوضاع به طریقه دیگری است.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت فروشگاهی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت دانشگاهی

در وبسایت های دانشگاهی شرایط بسیار متفاوت است. به صورت همزمان نیاز به بستری جامع و کامل برای دانشجویان دارید و همچنین باید اطلاعات جنرالی در صفحه اصلی وبسایت به نمایش بگذارید.

وبسایت صنعتی

 وبسایت های صنعتی به وبسایت هایی اطلاق می شوند که درباره کارخانه، خدمات یا محصولات آن هستند. این وبسایت ها میتوانند تنها ویترین و نمایشگاه شما باشند و یا می شود به صورت فروشگاه آنلاین خدمات و محصولات شما باشند.

از نمونه امکانات وبسایت های صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

وبسایت شرکتی

در وبسایت های شرکتی هدف معمولا معرفی محصولات و یا خدمات است. امکان سفارش آنلاین هم میتواند وجود داشته باشد اما مقصود وبسایت بیشتر معرفی است. در این وبسایت ها:

وبسایت سازمانی

نیاز به وبسایت نیازی همه گیر است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اهمیت انجام کارها به صورت غیر حضوری و فیزیکی وبسایت ها می توانند کمک شایانی در مسیر این  سهولت انجام دهند. سازمان ها نیز از این نیاز مستثنی نیستند و می توانند برخی خدمات خود را به صورت آنلاین و توسط وبسایت سازمانی خودشان عرضه نمایند. برای این منظور وبسایت سازمانی از امکانات زیر بهره می برد:

وبسایت شخصی

درصورتیکه مهندس ، معلم ،حقوقدان و... به صورت فریلنسر هستید می توانید یک وبسایت شخصی به نام خود تهیه کنید و اطلاعات خود را در آن به اشتراک بگذارید. و به دیگران اجازه دهید به صورت حرفه ای با شما آشنا شوند.

Image
Image
ما را دنبال کنید |
Image