Image

انواع سایت و تفاوت های آن

طراحی وبسایت باید با توجه به نیاز شما باشد. از انواع متنوع طراحی های وبسایت می توان به وبسایت های شخصی فروشگاهی سازمانی شرکتی صنعتی و دانشگاهی نام برد.

ما در فرتاک با توجه به نیاز و البته نظر شما سایت تان را طراحی میکنیم. اما تفاوت این وبسایت ها در چیست؟

برای مثال در وبسایت های فروشگاهی نیاز به سیستم خرید، سبد خرید، دسته بندی محصولات و ... نیاز است در صورتیکه در یک وبسایت شخصی اوضاع به طریقه دیگری است.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت فروشگاهی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت فروشگاهی

در وبسایت شخصی اما تمام اطلاعات مربوط به خودتان است. نوشتن اطلاعات، به روز رسانی اخبار، اطلاعات تماس، رزومه و ... همه و همه در وبسایت شخصی شماست.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت شخصی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت شخصی

اما برای وبسایت های شرکتی شرایط چگونه است؟

امکان درج نظرات در رابطه با محصولات ، صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت ، صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات و ... میتواند شکل خام وبسایت شما را شامل شود.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت شرکتی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت شرکتی

وبسایت های دانشگاهی وبسایت هایی هستند که برای دانشگاه یا مدرسه ها طراحی می شوند و اطلاعات دانشجو یا دانش آموز و همچنین ارتباط با بخش آموزش را آسان می کنند. چارت سازمانی ،اطلاعات تماس ، اطلاعات دانشجو و... از جمله بخش های یک وبسایت دانشگاهی است. که شرکت فرتاک و مهندسین ما می توانند آن را برای شما طراحی نمایند.

 میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت دانشگاهی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت دانشگاهی

این روزها سازمان ها نیز به وبسایت برای ارائه خدمات و پشتیبانی ار درخواست مردم نیاز دارند. این وبسایت ها با پیش فرض های جستجو درسایت ، صفحه ارائه درخواست و سیستم پشتیبانی ، طراحی صفحه دبیرخانه و ... ساخته می شوند.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت سازمانی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت سازمانی

برخی کارخانه ها و کسب و کارهای صنعتی در این بین به وبسایتی با توجه به خدمات و محصولاتشان نیاز دارند. این وبسایت ها باید به معرفی کارخانه ، خدمات و محصولات ، توضیح در رابطه با محصولات ، امکان ایجاد فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی و.... بپردازند.

میتوانید به صورت اختصاصی درباره امکانات سایت صنعتی در این قسمت مطالعه کنید.

وبسایت صنعتی

 

با توجه به توضیحات ذکر شده می توانید وبسایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Image
Image
ما را دنبال کنید |
Image