fartak-rayan-idea-w-bg.png

شرکت رایان ایده فرتاک |

از سال ۸۵ به صورت نیمه حرفه‌ای و از سال ۸۷ به صورت حرفه‌ای با هدف ایده پردازی در راستای بهبود فضای کسب و کار، گسترش و ارتقا خدمات و همچنین بهینه سازی و بهبود نحوه ارائه آن ها فعالیت خود را در زمینه خدمات مبتنی بر وب، ایده پردازی و برنامه نویسی تخصصی با هدف بروز کردن زیرساخت‌های موجود  آغاز نمود.ما همواره تلاش داریم تا با تمام توان کارشناسی خود سعی در خلق برند برتر برای شما و ارائه مطلوب و موثرتر تولیدات و خدمات شما را به جامعه هدف ایجاد نماییم .

گروه ایده پردازی فرتاک (رایان ایده فرتاک - Fartak Rayan Idea) با هدف ایده پردازی در مقوله بهبود بازدهی کار, تبلیغات , معرفی محصولات و برند سازی تاسیس و در حال حاضر با تمرکز بر خدمات مبتنی بر وب , برنامه نویسی و دانش های نوین (طراحی و پیاده سازی وب سایت و یا نرم افزارهای شرکتی ، تحت وب و موبایل) آماده ارائه خدمات به شماست.

هم اکنون فرتاک با بیش از ده سال سابقه در زمینه ارائه خدمات برنامه نویسی اختصاصی نرم افزارهای تحت وب, طراحی وب سایت, اتوماسیون اداری, CRM و... در تلاش جهت ارتقا فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد.

طراحی و ارائه نرم افزارهاي مالي و اداري در محيطهای مختلف (دولتی – صنعتي – تجاري – پخش و توزیع ) در بستر وب و اجرای پروژه های خاص نرم افزاری مانند امور مشتركين و... و همچنین ارائه اپلیکیشن های تحت وب از سایر خدمات گروه فرتاک می باشد.

استفاده از تکنولوژیهای نوین و همچنین هوشمندی و قابلیت انعطاف پذیری جایگاه خاصی در  مهندسی نرم افزارها و خدمات طراحی شده توسط این شرکت را دارا می باشد .

تاكنون خدمات و نرم افزارهای تولیدی شرکت درمحیطهای مختلف (در جمع بيش از صد مجموعه) پاسخگوي كليه نيازهاي استفاده كنندگان بوده است .

ما خود را متعد به ارائه خدمات بروز, پشتیبانی مستمر  و بروز رسانی تکنولوژی مورد استفاده میدانیم.
Image
Image
ما را دنبال کنید |
Image