khadamat-poshtibani-new.png

خدمات پشتیبانی وب سایت |

طراحی وب سایت پایان کار ما نیست. پشتیبانی، ایجاد محتوا و بروزرسانی سایت اصلی ترین عامل در موفقیت وبسایت شماست.
شما می توانید با توجه به موضوع فعالیت و وبسایت خود مطالب مناسب در وبسایت خود آپلود نمایید و یا اینکه این مهم را به ما محول نمایید.
پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و چه بسا بیشتر، مهم و قابل اهمیت است. وب سایت شما مانند ویترین کسب و کار شماست و باید همواره نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما با در اختیار داشتن کلمات کلیدی وبسایت شما ایجاد محتوا، پشتیبانی و به روز رسانی آن را هم به صورت فنی و هم محتوایی بر عهده میگیریم.
این به روز رسانی بر اساس نیاز و درخواست شما صورت می پذیرد.
در برخی دسته بندی های موضوعی وبسایت ها ممکن است نیاز به اطلاعات شما داشته باشیم. برای مثال عکس پروژه های شما و یا برخی اطلاعات پایه اما فنی که به عنوان پیمانکار میتوانید در اختیار فرتاک و کارشناسان تولید محتوای آن قرار دهید.
اما تولید محتوا چیست؟ و چه اهمیتی دارد؟
برای به روز رسانی مستمر و روزانه وبسایت نیاز به محتوای تازه و دست یک دارید، محتوایی که تاکنون جایی درج نشده باشد. این کار باعث می شود از نظر موتورهای جستجو وبسایت شما مناسب، کارآمد و به روز باشد.
اما آیا به همین سادگی ست؟ خیر!
محتوای شما باید دقیق، موشکافانه و فنی نگاشته شده باشد. فنی اینجا از نظر الگوریتم های موتورهای جستجوست که دائما در حال تغییرند و کارشناسان ما به طور کامل از این الگوریتم ها آگاهند و آماده نوشتن مطالب عمومی و تخصصی شما با در نظر گرفتن این المان ها هستند.
تنها در صورتی که طراحی وبسایت شما را انجام داده باشیم، تولید محتوای آن را انجام میدهیم؟
خیر! میتوانید از پکیج های ویژه تولید محتوا عمومی/ تخصصی برای به روز رسانی و هرچه بهتر کردن وبسایت خود استفاده کنید.
ما تنها در مسائلی که خبره هستیم ورود می کنیم، پس با خیال راحت وبسایت خود را به ما بسپارید.

Image
Image
ما را دنبال کنید |
Image